دعوت دوستان

راهنمای استفاده از سرویس دعوت دوستان

دوست عزیزی که از سایت ما خرید کرده اید ، پس از خرید موفق برای شما پیامی ارسال می شود که در آن کد دعوت (تخفیف) دوستانتان قرار دارد.

  • این کد برای شما قابل استفاده نمی باشد و فقط برای دعوت دوستانتان قابل استفاده می باشد.
  • هر چه بیشتر دوستان خود را دعوت کنید تخفیف بیشتری تو خرید های بعدی به صورت خودکار می گیرید (یعنی لازم نیست شما کد تخفیفی وارد کنید ، تخفیف شما به صورت خودکار محاسبه می شود).
  • کد دعوت شما شماره تلفن تان بدون صفر اول می باشد (*شماره شما*) و اگر کد دعوت خود را فراموش کرده اید یا پیامک مارا دریافت نکرده اید با پشتیبانی ما با شماره ۴۲۵۷۲۱۱۱ - ۰۲۱ تماس بگیرید.
  • با خرید دوباره از سایت ما تخفیف به صورت خودکار برای خرید بعدی شما در نظر گرفته شده ولی اگر تخفیف بیشتر و بهتر می خواهید ، منتظر چی هستید؟! دوستانتان را دعوت کنید تا هر 2 تخفیف بگیرید.

فقط کافیه کد دعوتت ( که همان شماره تلفن شما بدون صفر اول می باشد ) به دوستانتان بدهید و بگویید برای خرید شارژ به سایت های ما بیایند.

  • فرقی نمی کنه دوستانتان از چه اپراتوری استفاده می کنند شما میتونید دوستان ایرانسلی و رایتلی خود را به سایت شارژک ما به آدرس https://sharjak.com دعوت کنید.
  • ما برای شما در تمام سایت هایمان تخفیف را در نظر می گیریم و فرقی نداره شما از کدام سایت ما autocharge یا sharjak خرید کنید.

به دوست خود بگویید پس از وارد شدن به سایت ، کد دعوت شما را در قسمت کد تخفیف / دعوت سایت وارد کنه تا هم برای شما در خرید بعدی و هم دوستتان در همان خرید ، تخفیف در نظر گرفته بشه دوست عزیزی که به سایت ما دعوت شده ای فقط کافیه کد دعوتی که از دوستت گرفتی داخل کد تخفیف وارد کنی و پس از خرید کد دعوت مخصوص خودتو بگیریو دوستاتو باهاش دعوت کنی تا تخفیفای بیشتر و بهتر بگیری.

این رو فراموش نکن که با دعوت هر یک از دوستات به سایت ما ، تخفیف اتومات خرید های بعدیت هی بیشتر و بیشتر می شه.

بازخورد کاربران